תיקון דוד שמש בתל אביב

 

בעונת החורף, כולנו סומכים על דוד החשמל שלנו, שידע לספק לנו את המים החמים במהירות. אולם, להפתעתנו הרבה הדלקנו אותו - ואין שום מים חמים! מה עושים עם הצרה הזו? הפתרון הוא אחד - להזמין טכנאי מומחה שיבצע תיקון דודי חשמל ברמה גבוהה מאד. איציק 24 הוא חשמלאי מוסמך, שמעסיק צוות של עובדים מסביב לשעון, בפתרון שפע של בעיות חשמל בבית ובהן כמובן - גם תיקון של דודי חשמל מקולקלים. מה בצעם מיוחד בשירות שלנו ואיך אנחנו נדאג שהמים החמים יחזור לזרום במהירות?

באיזה דוד שמש אתם משתמשים?

תל אביב הינה עיר ותיקה וצפופה, שבה ניתן למצוא הן מבנים ישנים והם מבנים חדשים, כאשר ברובם ייעשה שימוש בדודי שמש. גילו של הבית קובע גם את הגיל של דוד השמש, כאשר דודי השמש הישנים יותר יגרמו לרוב ליותר בעיות. בכדי ליהנות ממים חמים בימי שמש לא צריך להחליף את הדוד הישן, ומספיק לפנות לאיש מקצוע שיבצע תיקון איכותי. איציק ברנס מכיר את מערכות דודי השמש השונות – גם את הישנות שבהן, והוא מסוגל לבצע תיקון איכותי לכל סוגי דודי השמש המותקנים בדירות התל אביביות.אתם מוזמנים ליהנות משירות תיקון דוד שמש בתל אביב מידי איש מקצוע שהוא גם חשמלאי בתל אביב מנוסה בכל זמן שבו תצטרכו.

תקלות אפשריות בדודי שמש

דוד השמש הוא לא מתקן מורכב מדי, שלרוב לא סובל מהרבה בעיות, עם זאת הוא חשוף לבלאי שמופיע עם השנים. הדוד עצמו עלול לדלוף ואף להתפוצץ בעקבות חשיפה לשמש ולטמפרטורות קיצוניות. בנוסף, יש לנקות אותו מחלודה ומלכלוך שמצטברים בדוד עם הזמן. חשוב גם להחליף או לפחות לנקות את מתקן החימום, שלרוב סובל מהצטברות של אבנית, מה שמגדיל את משך חימום המים, ועלול אף לפגוע באיכות החימום.איציק ברנס מספק שירות תיקון דודי שמש מזה שנים רבות, ויודע לאתר ביעילות כל תקלה ולטפל בה בצורה יעילה.