תיקון דודי שמש

 


הדוד דולף או לא תקין ואין מים חמים? יש לכם בעיות עם מערכת החשמל? שילוב של מים וחשמל יכול להיות קטלני, ולכן עבודות חשמל מוטב לעשות עם חשמלאי מוסמך בלבד. כאשר יש תקלה בדוד המים שלכם זה מצב בלתי נעים, שגרת יומכם משתבשת ובמקרה הגרוע יותר של דליפה או נזילה, עלולים להיווצר נזקים לתשתיות הבית האחרות כגון החשמל או הקירות. לכן תיקון דודי שמש ותיקון דודי חשמל אינו סובל דיחוי ומצריך עבודה מקצועית שתבטיח שהתקלה לא תחזור.
אנחנו מחכים לקריאה שלכם
הזרם חלש? המים קרים? יש נזילה מהדוד? מה עושים? למי קוראים? לאינסטלטור? לחשמלאי?אנחנו מתמחים בכל האספקטים של תיקון דודי שמש וחשמל: צנרת מים ואינסטלציה, חשמל ותשתיות מבניות ונמצאים כאן 24 שעות ביממה כדי לטפל בבעיה שלכם.
תיקון דודי שמש וחשמל בדרך אליכם
אנחנו יודעים שזמנכם יקר ולכן מתחייבים שתוך שעה מרגע הקריאה תזכו למענה של איש מקצוע מקצועי ומיומן. המומחה שלנו יאבחן במהירות וביעילות את הבעיה וייתן לכם מענה מיידי לפי רצונכם: תיקון דוד השמש במקום או הערכת מחיר לתיקונו או להחלפתו בחדש, במקרה הצורך.
כל השירותים בשביל מים חמים תחת קורת גג אחת
תיקון דודי שמש עושים באמצעות מקום אחד גדול וזמין. אתם רוצים מים חמים, בלי תקלות, בלי התעסקות מיותרת ובלי המתנה ארוכה ואנחנו נדאג לכם לכך:
התקנה של דודי שמש וחשמל (מורשה כרומגן)
תיקון קצרים בדוד
החלפת תרמוסטט
שטיפה וניקוי של קולטי השמש
ניקוי אבנית מן הדוד והצנרת
הרכבת מאיץ חום
איתור ותיקון דליפות ונזילות מן הדוד
החלפת צנרת קרועה או מתפוררת
הגברת לחץ המים
תיקון נזקי תשתית לאחר נזילות (חשמל, צנרת, קירות, תקרה, גגות )
עכשיו זה פשוט – פונים רק למקצוענים
ניסיון, אמינות, זמינות ומקצועיות – והכול עם יחס אישי ובמחיר הוגן!