בעונת החורף, כולנו סומכים על דוד החשמל שלנו, שידע לספק לנו את המים החמים במהירות. אולם, להפתעתנו הרבה הדלקנו אותו - ואין שום מים חמים! מה עושים עם הצרה הזו? הפתרון הוא אחד - להזמין טכנאי מומחה שיבצע תיקון דודי חשמל ברמה גבוהה מאד. איציק 24 הוא הנדסאי מוסמך, שמעסיק צוות של עובדים מסביב לשעון, בפתרון שפע של בעיות חשמל בבית ובהן כמובן - גם תיקון של דודי חשמל מקולקלים. מה בצעם מיוחד בשירות שלנו ואיך אנחנו נדאג שהמים החמים יחזור לזרום במהירות?

לתיקון דודי חשמל - פנו לאיציק 24

  • זמינות מלאה מסביב לשעון - רק איציק 24 יכולים להתחייב עבורכם שאנחנו נגיע לבצע תיקון דודי חשמל שעה לכל היותר, מהרגע שבו אתם יוצרים אתנו קשר. הצוות שלנו עובד 24 שעות, 7 ימים בשבוע, ומוכן בכל רגע ובכל עת. לא משנה אם הדוד שלכם החל לנזול וגרם להצפה בלילה, או שהמפסק לא פועל בשעה 7 בבוקר - אנחנו נשמח להגיע תמיד. אתם לא תצטרכו להמתין עוד יום אחד למקלחת חמה. הזמינות שלנו היא גם לאזור רחב של כלל אזור המרכז ואזור השרון - וכך אנו יכולים להתחייב להגעה מהירה ללקוחותינו.

  • ביצוע מגוון תיקונים - הטכנאים של איציק 24 ישמחו לבצע תיקון דודי חשמל מכל סוג ומכל רמה. החברה היא מורשית מטעם חברת כרומגן לביצוע תיקונים לדודים שלה, כולל התקנת חלפים במידת הצורך, החלפת מרכיבים, וביצוע עבודות חשמל שונות בדוד. יש לזכור שמגוון התקלות בדודי החשמל הוא רחב למדי - החל בבעיות במפסק ועד לבעיות נזילה בדוד עצמו - ולנו יש את כל הכלים לתת לכם סיוע.

  • ידע של חשמלאי - איציק 24 הוא גם חשמלאי, ולא רק מתקן דודים. זה אומר שאם הבעיה בדוד החשמל היא בתשתית החשמל ולא בדוד עצמו - נשמח לספק לכם את הפתרון המושלם, ולא צריך לפנות לאיש מקצוע אחר!

מעוניינים שנגיע עכשיו?

צרו אתנו קשר בכל דרך שתרצו - אפשר לסרוק את הקוד באתר, להשאיר את הפרטים שלכם בלשונית צור קשר, או להתקשר לטלפון 054-5555702, ותוך שעה - איציק 24 אצלכם!