תיקון דודים

המקלחת החמה בסוף היום או בתחילתו היא בבחינת הרגל, כמו גם פינוק ואתנחתא מתלאות היום, שאינכם יכולים בלעדיהם. היא חלק בלתי נפרד משגרת יומכם.אולם המים החמים הדרושים לקיומה, שאתם לוקחים תמיד כמובן מאליו, יכולים לפתע להיעלם, וזאת בעקבות תקלה בדוד השמש או החשמל.כעת רק תיקון דודים יוכל להשיב את המצב על כנו, וכדי ליהנות מאותו דבר יומיומי, הכרחי ופשוט שכה התרגלתם אליו, אתם זקוקים לשירות תיקון דודים מהיר ומידי, בדחיפות האפשרית.
צרו אתנו קשר בכל דרך שתרצו - אפשר לסרוק את הקוד באתר, להשאיר את הפרטים שלכם בלשונית צור קשר, או להתקשר לטלפון 054-5555702, ותוך שעה - איציק 24 אצלכם!

תיקון דודים - כבר לא צריך לחכות

תשכחו מספקי שירות שקובעים אתכם לעוד יומיים או שלושה, או נותנים לכם "חלון זמנים" רחב במיוחד, שמקרקע אתכם אל הבית במשך שעות ארוכות של המתנה מייאשת לטכנאי כלשהו, תוך שאתם חושבים על יום העבודה המבוזבז שהותרתם מאחור.עבורנו, באיציק 24 שעות, שירות איכותי וטוב כולל בתוכו גם מתן מענה מהיר ללקוח, לשביעות רצונו – כדי שיוכל לחזור וליהנות מאספקה תקינה של מים חמים תוך זמן קצר ככל האפשר.
הסיסמא שלנו היא "מים חמים כל הזמן – דודי שמש וחשמל" ואנחנו מתכוונים לזה.עם השירות המהיר והמהימן לתיקון דודים של איציק 24 שעות באזור המרכז והשרון, תמיד תיהנו ממים חמים, ללא דחיות. כל שאתם צריכים לעשות הוא פשוט להתקשר אלינו, ותקבלו את שירות מידי.

איציק ברנס מבצע תיקון דודים גם בשעת חירום!

ברגעים כאלו, טוב שיש עסק כמו איציק 24 שעות – חשמלאי ראשי מוסמך, המספק שירותי תיקון דודים 24 שעות ביממה, בכל יום מימות השבוע, בכל אזור השרון והמרכז.תוך שעה מרגע הקריאה אתם זוכים במענה בדמות איש שירות מוסמך, המגיע אל ביתכם עבור אבחון הבעיה בדוד וביצוע תיקון פשוט וקל, וללא המתנה מיותרת וארוכה.