שיפוץ הבית

אז, החלטתם לשפץ! תקופת השיפוצים יכולה להיות מלווה במתחים רבים, ובמיוחד כאשר לא נערכים אליה נכונה. לנוחותכם, ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לצלוח את השיפוצים בשלום.החלטתם לבצע עבודת שיפוץ הבית, או בעסק, במטרה לשפר את המקום לטובת יושביו ודייריו, אבל לפני שיהיה יותר טוב, יהיה קצת בלגן, רעש ואי-נוחות מסוימת. אבל למרות שישנם דברים שהם בלתי-נמנעים, עם קצת היערכות מראש ניתן לדלג על מרבית המכשולים ולצלוח את התקופה המאתגרת במינימום תקלות.

תיאום ציפיות טרם השיפוץ

קחו בחשבון שכמו בתחומים אחרים, גם בענף השיפוצים יש עונות עמוסות יותר ופחות. אם ברצונכם לבצע את השיפוץ במועד מסוים ו/או לסיים אותו לפני מועד מסוים, הקדימו לפנות לקבלן שיפוצים לבחירתכם, התייעצו עמו ותאמו את הפרטים.יכול להיות שהיעד שקבעתם לעצמכם אינו ריאלי ויכול להיות שיש לכם את כל הזמן שבעולם, אבל עד שלא תבדקו זאת, לא תדעו.

ידעו את השכנים אודות השיפוץ

מרבית האנשים לא מחפשים להרע, אבל גם לא אוהבים הפתעות מהסוג הרועש והמלכלך. לכן, אם תודיעו מראש שבכוונתכם לבצע שיפוץ בבית, ותתנצלו על אי-הנוחות הזמנית, מרבית הסיכויים שתיהנו משקט בחזית הזאת. אחרי הכול, היום אתם משפצים ומחר אלה יהיו הם.
נכון, שיפוצניקים שבאים לעבוד יכולים להכין את השטח לעבודה, כמיטב יכולתם, אבל רק אתם יודעים מה חשוב לכם וכמה, ואתם רוצים שלאנשי המקצוע יהיה מקום לעבוד בנוחות. לכן, הקפידו להרחיק, לכסות ו/או לארוז היטב כל פריט שחשוב לכם שלא ייפגע בשיפוץ. לא בטוחים כיצד להכין את השטח? התייעצו עם קבלן השיפוצים והוא ודאי ידע לומר לכם מה דרוש לו. יכול להיות שכלום ויכול להיות שדרושה עבודה לא מועטה. בכל מקרה, הקפידו להיות מוכנים לקראת שיפוץ הבית, שכן הזמן המבוזבז על ההכנות הוא הזמן שלא מוקדש לעבודה, הוא הזמן עליו אתם בסופו של דבר משלמים.

סידור מתאים לחיות מחמד, ילדים קנים וקשישים

עבודות שיפוצים יכולות להיות קשות לנו, אבל יש אחרים להם הן קשות במיוחד. ככל שהיקף השיפוץ נרחב יותר והוא אורך יותר זמן, כך חשוב למצוא סידור לחיות מחמד שאינן מבינות את המתרחש ועלולות לראות במשפצים ובהמולה כאיום. ילדים קטנים עלולים להיבהל אף הם מהרעש ומן האנשים הזרים, או להשתעמם ולחוש תסכול בשל המגבלות הרבות המוטלות עליהן בזמן זה. משפצים את הבית? זהו ככל הנראה הזמן לאותו ביקור ממושך שסבא וסבתא כל כך דיברו עליו. כמו כן, מומלץ לאפשר לקשישים חלל מוגן מרעש והמולה, ובטוח מפני אבק וחלקיקים אחרים שמשתחררים אל אוויר הבית.רוצים לעשות שיפוץ של הבית ברמה אחרת?

איציק 24 שעות וצוותו ישמחו לעמוד לשירותכם בכל עת, מן הייעוץ הראשון ועד הגימור האחרון! התקשרו: 054-5555702

הכנת השטח לקראת השיפוץ