עבודות שיפוצים וחשמל

לפי נתונים סטטיסטיים שונים נראה כי תאונות ביתיות מהוות כמעט 50% ממקרי התמותה בקרב ילדים בעקבות פגיעה. מאחר ומדובר בתופעה נפוצה כל כך, החלטנו לרכז עבורכם במאמר זה כמה מהשיטות שבאמצעותן ניתן למגן את הבית. כמובן שלמיגון מקצועי ע"י מומחה מורשה בחשמל יש להתקשר להנדסאי מוסמך איציק 24 שעות בעל רישיון מספר 099971 העובד בתחום שנים רבות ומכיר את דרכי ההתגוננות היעילות בבית.
זמינותו של איציק ברנס , שיפוצניק וחשמלאי הנדסאי מוסמך, תקפה למשך כל שעות היממה לאורך כל השבוע מבטיחה לכם כתובת ומענה אמין ומהיר לכל בעיית אינסטלציה בכל עת שיתרחש.

מגוון שירותי עבודות שיפוצים הכולל

הידעתם שכשהילד שלכם נמצא בבית, אורבות לו לצערנו לא מעט סכנות ומכשולים, במיוחד בכל הנוגע למכשירים חשמליים ומגע עם חשמל. נתונים סטטיסטיים מצביעים על כך שהסכנה העיקרית הנשקפת בבית היא סכנת ההתחשמלות. החדשות הטובות הן שבהחלט ניתן למגן את הבית מפני סכנה זו ולמנוע אותה כליל. כיצד עושים זאת? התשובה לשאלה זו במאמר שלפניכם.

אחזקת מבנים על בסיס קבוע

איציק 24 שעות עם ניסיון רב שנים בביצוע מבחר רחב של עבודות שיפוצים ואחזקת מבנים, תוך ניצול הידע והניסיון הרב של בעל העסק כהנדסאי מוסמך וכאינסטלטור מקצועי.בין השירותים שמציע איציק בתחום: הקמת והריסת קירות, שידרוג חדרי רחצה וחדרי שירותים, הנחת ריצוף וקרמיקה, צביעה, חלוקת פרצלציה בדירות ישנות, בניית קירות גבס, ביצוע תוספות בנייה ועוד.
צרו קשר וגם אתם תיהנו משירות מהיר ואדיב, בדגש על ביצוע קפדני, עמידה בלוחות זמנים ומתן אחריות על העבודה.