עבודות חשמל

 
איציק 24 שעות עומד לשירותכם! כל הנדסאי מוסמך עובר הכשרה מקצועית בת שנתיים,שבסיומה הוא מקבל תעודה הניתנת בפיקוח משרד התמ"ת לביצוע כל העבודות החשמליות האפשריות. לשם כך, עליו לצבור ניסיון מקצועי של לפחות שנתיים בעבודות בתחום, בתור עוזר או איש מקצוע מעשי.

כיצד נצבר ידע וניסיון?

מעבר לידע התיאורטי שהוא רוכש בלימודיו, הוא מתנסה גם בנושאים שהוא לומד בפועל, וכך הוא צובר את הניסיון שלו עוד לפני שהוא מקבל פניות. בסיום לימודיו, הוא נדרש לעבור בחינות גמר אשר בוחנות את הידע התיאורטי והמעשי שלו.

מיהו הנדסאי מוסמך?

הנדסאי מוסמך עובר קודם כל את תנאי הקבלה ללימודי תואר בחשמלאות. במהלך לימודי החשמל, רוכש החשמלאי המוסמך ידע נרחב בתחום האלקטרוניקה, הבקרים המתוכנתים, מדידות חשמל וכן בטיחות וגהות. לאחר הלימודים מקבל החשמלאי תואר מוסמך, שהוא הדרגה השנייה בלימודי חשמלאות לאחר עוזר לחשמלאי ורישיון מטעם משרד התמ"ת ורישיון בכפוף לתקנות החשמל.כמו כן, הוא בעל סמכויות ביצוע לעבודות החשמל, תכנון, פיקוח, התקנה ואחזקת מתקני חשמל ביתיים ותעשייתיים וכן עריכת תכניות לעוצמות זרם במתח נמוך של 3*80 אמפר.

אילו עבודות חשמל יכול הנדסאי מוסמך לבצע?

לפי תקנות החוק החשמל (רשיונות), התשמ"ה, 1985, הנדסאי מוסמך יכול לבצע את העבודות הבאות: לעסוק בכל עבודות התחום, בכל זרם בעוצמה של עד 80X3 אמפר במתקן אשר משמש דירות, משרדים או בתי מלאכה ולערוך אותן. לעסוק בביצוע עבודות חשמל במתקן בעל זרימת מתח גבוה בהשגחת בעל רישיון מתאים, כל עוד יש לו תעודת קורס בטיחות מתאימה. וכמובן – לבצע תיכנונים שבעל רישיון במקצוע רשאי לבצע בשיתוף עם מהנדסים או אדריכלים בכרוך לתוכניות הבניה של מתווה הבית או העסק.

למה לפנות דווקא להנדסאי מוסמך?

קשה מאוד לדמיין את חיינו ללא תגלית זו. כאשר חושבים על הנושא לעומק, אנשים כל פעם מחדש מופתעים לגלות שכמעט כל דבר בחייהם דורש שימוש בחשמל. דווקא משום כך, חבל ליטול סיכונים מיותרים ולתקן תקלות שעלולות לסכן את חייכם בגלל חוסר הבנה או זהירות. פנייה לאדם שאינו מוסמך עלולה להיות מסוכנת, כיוון שייתכן והוא לא יתקן את התקלה כראוי. תיקון קלוקל לא רק שיגרום לכם להישאר בעלטה, אלא הוא יכול גם לגרום לנזקים כבדים ואך לגרום לשריפות שיגבו חיי אדם או לתאונות שונות ורבות.חשוב שתבקשו מאיש המקצוע שהזמנתם להציג את הרישיון שלו, למען בטיחותכם ולמען השקט הנפשי שלכם. איציק 24 שעות הוא חשמלאי המוסמך בכל עבודות חשמל .צרו עמו קשר עוד היום והוא ישמח להעניק לכם שירות אמין ומקצועי!
חוששים ממתח גבוה? אינכם בטוחים מהו מפסק פחת? התקשרו בכל עת לאיציק ברנס 054-5555702 ותוכלו גם אתם ליהנות משירות מקצועי, אמין ואדיב!
זקוקים למידע נוסף? חייגו עכשיו ונשמח לייעץ בנושאים נוספים הדורשים הנדסאי מוסמך! 054-5555702
 
התקנת תאורת חירום
 
לוח חשמל 2
 
תאורת חירום
 
לוח חשמל