ניקוי דוד שמש מאבנית

 

מחכה למים חמים בקיץ? כנראה שדוד השמש שלך מקולקל!דוד שמש הוא אחד המוצרים שנועדו לשפר את איכות חיינו, מאחר והוא מאפשר לנו ליהנות ממקלחת חמימה ונעימה בעונת הקיץ, מבלי שנצטרך להפעיל את הדוד ולחכות שהמים יועילו בטובם להתחמם. אבל לא עובר קיץ שבו לא מתקבלות עשרות פניות מלקוחות שמתלוננים שלמרות שיש להם דוד שמש, עליהם להמתין בסבלנות כדי באמת ליהנות ממקלחת חמה ונעימה.

איך יודעים שהדוד שמש עם אבנית?

במהלך החורף, אנשים רבים נוטים "להעלים" עין שעליהם לחמם את המים במשך זמן ממושך בשביל להתקלח. זה נראה להם טבעי מאוד לחכות זמן רב, כי אחרי הכול – קר בחוץ. אבל בקיץ, פתאום הם מגלים שדוד השמש שלהם אינו מתפקד כמצופה, ועליו "להתאמץ" בשביל לחמם את המים. לכן, קריאות רבות מתקבלות במהלך חודשי הקיץ החמים.דוד שמש שצריך לתקן הוא דוד מקולקל!

כיצד ניתן למנוע אבנית בדוד?

כפי שנהוג מדי פעם לנקות אבנית מהקומקום, כך יש לבצע ניקוי דוד שמש מאבנית. פעולת הניקוי מקצרת באופן משמעותי את זמן החימום. טיפול קבוע באופן תקופתי, ובעיקר לקראת הקיץ, יוכל לסייע לכם ליהנות ממקלחת נעימה, שבה המים החמים לא ייגמרו באמצע, ואף יאפשרו לכם לחסוך בחשמל באופן ניכר. חשוב גם לציין שרצוי לנקות את קולט השמש מדי פעם.