מיגון מפני סכנת התחשמלות

 


הידעתם שכשהילד שלכם נמצא בבית, אורבות לו לצערנו לא מעט סכנות ומכשולים, במיוחד בכל הנוגע למכשירים חשמליים ומגע עם חשמל. נתונים סטטיסטיים מצביעים על כך שהסכנה העיקרית הנשקפת בבית היא סכנת ההתחשמלות. החדשות הטובות הן שבהחלט ניתן למגן את הבית מפני סכנה זו ולמנוע אותה כליל. כיצד עושים זאת? התשובה לשאלה זו במאמר שלפניכם.
אחריות ההורים על ביטחון הבית בחשמל
אחרי שמחליטים להזמין טכנאי עבור תיקון מפסק בוילר, אפשר להיכנס אל עובי הקורה ולהשוות בין אנשי מקצוע שונים. קודם כל רצוי לתת אמון רק בחשמלאי פעיל וזמין.החשמלאי צריך להציע שירות עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומבנים תעשייתיים וגם להראות שהוא בעל תעודת הסמכה לביצוע עבודות מן הסוג הזה.שנית, כדאי לבדוק האם סל השירותים של החשמלאי כולל החלפת חיווט, טיפול בבעיות הארקה וחיבור למפסק ראשי ועוד מגוון שירותים משלימים. לעיתים קרובות תקלה קטנה במפסק של הבוילר מתגלה בתור בעיה חמורה, ותפקידו של חשמלאי מוסמך הוא לשרת את צרכי הלקוח.
לפי נתונים סטטיסטיים שונים נראה כי תאונות ביתיות מהוות כמעט 50% ממקרי התמותה בקרב ילדים בעקבות פגיעה. מאחר ומדובר בתופעה נפוצה כל כך, החלטנו לרכז עבורכם במאמר זה כמה מהשיטות שבאמצעותן ניתן למגן את הבית. כמובן שלמיגון מקצועי ע"י מומחה מורשה בחשמל יש להתקשר לחשמלאי מוסמך העובד בתחום שנים רבות ומכיר את דרכי ההתגוננות היעילות בבית.
שימו לב כי רק בודק חשמל מקצועי יוכל לתת לכם שירות אמין ולפי הצורך האמיתי שלך!