יועץ חשמל

 

יועץ חשמל - כל מה שאתם צריכים לדעת!

בכל פרויקט בנייה או שיפוץ, החשמל הוא נושא מהותי ומרכזי. זה נכון כשמדובר בשיפוץ קטן במטבח או בסלון, בבניית בית חדש או בשיפוץ כולל למשרד ובוודאי כאשר מדובר בשיפוץ למפעל תעשייתי. כדי שתקבלו את מערכת החשמל האיכותית והבטוחה ביותר, כדי שלא תצטערו אחר כך שלא התקנתם מספיק שקעים או הכנות חשמל וכדי שכל היבט במערכת החשמל שלכם יהיה לא פחות ממושלם לצרכים שלכם – אתם זקוקים לשירותיו של יועץ חשמל מקצועי ומוסמך.עם איציק 24 שעות אתם מקבלים שירותי חשמל מקיפים ומקצועיים ללא פשרות על איכות, התאמה אישית ובטיחות. איציק ברנס הוא הנדסאי חשמל מנוסה ובעל הסמכות מקצועיות כגון יועץ ובודק חשמל (סוג 2) המספק שירותי חשמלאות מלאים ומדויקים ללקוחות פרטיים, עסקיים, מוסדיים ותעשייתיים.

מהו יועץ חשמל?

תכנון מערכת חשמל הוא משימה מורכבת הדורשת ידע מקצועי מקיף, מחשבה מעמיקה על הצרכים הפרטניים (עכשוויים ועתידיים!) של הלקוח ושילוב יכולות טכניות רבות. יועץ החשמל הוא הגורם המקצועי המוסמך אשר משמש למעשה בתור מפקח-על לגבי תהליך תכנון מערכת החשמל שלכם או לחלופין הוא הגורם המקצועי המתכנן את מערכת החשמל.

יועץ חשמל יוודא כי בבית מותקנים מספיק שקעים ונקודות תאורה ושהם ממוקמים נכון, היועץ יבדוק ויוודא כי נלקחו בחשבון צרכים עתידיים וכי נעשו כבר הכנות למערכות חשמל או תשתית שיותקנו בעתיד, והוא בעיקר מספק ראש שקט ובטוח שאתם מקבלים את המקסימום ממערכת החשמל שלכם – מבחינה שימושית, בטיחותית וארוכת טווח. היועץ חייב להיות חשמלאי מוסמך המכיר לעומק את ההתקנים לגבי מערכת חשמל ביתיות, בבנייני מגורים ובמערכות עסקיות. היועץ רלוונטי ואף חיוני בבניית בתים חדשים ובנייני מגורים, בשיפוץ נכסים ישנים, בחידוש או הקמת מערכות חשמל במפעלים ואתרים עסקיים אחרים ולמעשה בכל פרויקט חשמל מורכב (בהתאם להסמכה המקצועית והרשמית כמובן).

עלות-תועלת – הוצאה שווה בהחלט!

אז הסברנו את מהות תפקידו של יועץ החשמל ומתי לקוחות מזמינים את שירותי הייעוץ שלנו. אך האם זו הוצאה שכדאי וראוי להוציא? לדעתנו בהחלט כן, ומבחינת יחס עלות-תועלת ייעוץ חשמל מקצועי בהחלט "מחזיר" את ההשקעה במהרה. בלי ייעוץ מקצועי אתם עשויים למצוא את עצמכם עם מעט מדי שקעים בבית, עם תאורה שאינה מספקת או חלילה עם מערכת חשמל לא יציבה ולא בטיחותית. איציק 24 שעות מוודא שכל אלו ועוד שלל תקלות פוטנציאליות לא יקרו ושאתם מקבלים את הטוב ביותר מבחינת מערכת החשמל. בנוסף, איציק 24 שעות הוא בודק חשמל מוסמך (סוג 2) ויכול גם לבדוק את תקינות ובטיחות המערכת לאחר התקנתה ולפני קבלת אישור חברת חשמל. 

שימו לב כי רק בודק חשמל מקצועי יוכל לתת לכם שירות אמין ולפי הצורך האמיתי שלך!