חשמלאי 24 שעות

 
החוטים יוצאים מהשקע? לוח החשמל תקול? תחזוקת החשמל לקויה? אל תהססו! זה הזמן להזמין חשמלאי מוסמך ואמין שיבוא לסדר לכם את החשמל!
איציק 24 שעות מציע שירותים מקצועיים בתחום אחזקת הבית והחשמל: אינסטלציה, תיקון דודים, החלפת חווטים, הכנת חיבור לתלת-פאזי, תכנון מערכת תאורה ועוד.

לצוות של חברת איציק 24 שעות יש הרבה מה להציע לכם:

  • שירות אמין ומקצועי
  • מגוון פתרונות למגזר הפרטי והעסקי
  • שירות תיקונים 24 שעות ביממה
  • עבודה יסודית ומהירה

התקשרו עוד היום והצטרפו למשפחת הלקוחות המרוצים של איציק 24 שעות! 1-800-373-773

מיהו חשמלאי מוסמך?

חשמלאי מוסמך עובר קודם כל את תנאי הקבלה ללימודי תואר בחשמלאות. במהלך לימודי החשמל, רוכש החשמלאי המוסמך ידע נרחב בתחום האלקטרוניקה, הבקרים המתוכנתים, מדידות חשמל וכן בטיחות וגהות. לאחר הלימודים מקבל החשמלאי תואר מוסמך, שהוא הדרגה השנייה בלימודי חשמלאות לאחר עוזר לחשמלאי ורישיון מטעם משרד התמ"ת ורישיון בכפוף לתקנות החשמל.כמו כן, הוא בעל סמכויות ביצוע לעבודות החשמל, תכנון, פיקוח, התקנה ואחזקת מתקני חשמל ביתיים ותעשייתיים וכן עריכת תכניות לעוצמות זרם במתח נמוך של 3*80 אמפר.

איציק 24 שעות – חשמלאי הנדסאי מוסמך

בתור חשמלאי הנדסאי מוסמך עם ניסיון רב, איציק יעניק לכם שירותי חשמל למגוון בעיות תחזוקה תוך הקפדה על כללי הבטיחות המחמירים ביותר: תיקון לוחות חשמל, ביצוע עבודות תשתית, הכנה לחיבור תלת-פאזי, שיפוץ מערכות חשמל, החלפת חיווט ישן וכן הכנה לביקורת של חברת החשמל.
איציק 24 שעות – חשמלאי מוסמך

חשמלאי 24 שעות - יצאת צדיק

איציק 24 שעות קיבל את אישור אתר "יצאת צדיק" לחשמלאים מוסמכים. אחד מהסעיפים עליהם הוא ענה לקבלת תואר זה, הוא הצגת רישיון העסק שלו לכל לקוח, מה שמראה על אמינותו ומקצועיותו. בנוסף כחשמלאי אמין, הוא מקפיד לברר את מיקום המפסק הראשי והארקה, וכן מיקום החיבורים והמפסקים השונים לצורך העבודה.

ציוד מתקדם ותכניות עבודה מסודרות

בכל עבודת שיפוץ או חשמל, איציק משתמש בציוד מתקדם ובכלי העבודה המקצועיים ביותר, על מנת לוודא שתתבצע עבודה איכותית. בנוסף, לפני תחילת העבודה הוא מציג תכניות עבודה לחשמל שרק חשמלאי מוסמך יכול להכין.
זקוקים למידע נוסף? חייגו עכשיו ונשמח לייעץ בנושאים נוספים הדורשים חשמלאי מוסמך! 054-5555702