חשמלאי

 

הדוד לא מחמם? האור לא נדלק? מפסק הפחת קופץ בכל רגע? בעיות במערכת החשמל מטרידות ועלולות להוות בעיה בטיחותית. כאשר החשמל בבית, במשרד או בעסק עושה לכם בעיות, אתם צריכים הנדסאי חשמל מוסמך שיחזיר לכם את הזרם במהירות, בבטיחות ובמחיר הוגן.

הקמת תשתית חשמל לבית או לעסק, איתור בעיות במערכות חשמל קיימות, תיקון ושדרוג שלהן, הן עבודות המחייבות ידע מעמיק וניסיון רב. חייכם תלויים באיכות העבודה של החשמלאי שלכם ולכן חשוב לבחור הנדסאי חשמל מוסמך, בעל רישיון מטעם משרד העבודה והסמכה מתאימה לסוג העבודה הנדרשת.

זמינות, זה שם המשחק

כשאתם מנהלים עסק, הלו"ז שלכם עמוס. אתם לא יכולים להרשות לעצמכם השבתה ממושכת, אתם צריכים חשמלאי שיבוא עכשיו ויחזיר אתכם לפעילות באופן מיידי. גם בבית לא נוח להישאר שעות רבות ללא חשמל, ואם יש בבית תינוקות או קשישים, זה לא רק גורם לשיבוש החיים אלא עלול להוות סכנה של ממש!

רק חשמלאי עם צוות עובדים מיומן יכול להבטיח לכם זמינות של 24 שעות ביממה וייתן לכם מענה מיידי לכל בעיה דחופה, פריסה נרחבת בכל אזור המרכז.

שירותים משלימים לבית ולעסק שלכם

בנוסף לעבודות חשמל, מבצעים הצוותים של איציק ברנס גם שיפוצים בתחום הבינוי והאינסטלציה: הריסת קירות, צביעה, הנחת קרמיקה, חיבור כלים סניטריים, פתיחת סתימות קשות של אבנים בביוב, החלפת צינורות מתפוררים וקרועים, הגברת לחץ מים, איתור נזילות בעזרת מכשיר תרמי מתקדם ועוד.

הגדלת חיבורים ופתרון לבעיות עומס

תיקון קצרים

תיקון והגדלה של לוחות חשמל

ביצוע הארקות יסוד

החלפת חוטים במערכות חשמל ישנות

הכנה לחיבור תלת פאזי

העברת ביקורת של חברת החשמל

התקנת תאורה ומאווררי תקרה בבית ובגינה

תיקון והחלפה של דודי שמש וחשמל (מורשה כרומגן ואמקור)

שיפוץ כללי ויסודי של כל מערכות החשמל בבית או בעסק