התקנת מאוורר תקרה

 
מעוניינים להתקין מאוורר תקרה לקראת הקיץ? הגעתם למקום הנכון! איציק ברנס, אשר מכונה גם איציק 24 שעות, הוא הנדסאי מוסמך, מומחה בהתקנת מאוורר תקרה מכל סוג שהוא.אז אם אתם רוצים ליהנות ממשב רוח מרענן ומאקלים נעים בבית, הקדימו לפנות אליו, והוא ישמח להגיע אליכם ולעזור לכם!

מדוע לפנות לאיציק ברנס בכל עבודת חשמל?

כיום ישנם הרבה חנויות המאפשרות לקנות אביזרים וכלים שונים לביצוע עבודות "עשה זאת בעצמך". על פניו נדמה שהתקנת מאוורר תקרה היא משימה פשוטה, אבל אין זה כך כלל וכלל, וזאת בגלל כמה סיבות:
  • כובד המאוורר שעלינו להחזיק במהלך ההתקנה
  • הצורך לאזן אותו במדויק, כדי שלא ייפול
  • העבודה בזווית שאנחנו לא רגילים אליה (על התקרה ולא על הקיר)
  • הצורך לבצע חיבורים חשמליים ייחודיים
כאשר צריך ליצור חיבורי חשמל, זוהי כבר משימה מסוכנת מאוד, שאם אין לכם את הכישורים הנדרשים לצורך ביצועם, אתם עלולים להתחשמל, ואפילו למות. להנדסאי מוסמך יש את הידע התיאורטי והמעשי על מנת לבצע את העבודה מבלי לסכן את עצמו ואת סביבתו.

כיצד מתבצעת ההתקנה?

בדרך כלל על בסיס המאוורר ישנו וו מיוחד שעליו למעשה תולים את הכנפיים בזמן שמחברים את חוטי החשמל. כך לא צריכים להחזיק את כל המשקל שלו, אלא רק את חלקו. לרוב ישנם שלושה או ארבעה חיבורים שצריך לחבר למנוע, למנורה ולמפסק אל הפאזה. לצורך כך, יש לנתק את זרם החשמל לפני התקנת מאוורר התקרה ולהשתמש בכלים המתאימים לביצוע מטלה זו. רק בסיום העבודה, יש להשיב את הזרם.

התקנת מאוורר תקרה מקצועית ויעילה

איציק ישמח להגיע עד אליכם ולהתקין עבורכם את המוצר בכל חדר שתבחרו. שמו הטוב הולך לפניו מאחר בזכותו הזמינות והגמישות המלאה, היחס האישי והחם, השירות היעיל והמהיר והמחירים האטרקטיביים.

לקבלת פרטים נוספים פנו אל איציק 24 שעות עוד היום.
זקוקים למידע נוסף? חייגו עכשיו ונשמח לייעץ בנושאים נוספים הדורשים הנדסאי מוסמך! 054-5555702