בדיקה יכולה למנוע אסון

עם חשמל לא משחקים

מערכת החשמל בביתנו היא אחת המערכות הבסיסיות ביותר ואחת המסוכנות ביותר. בכל מה שקשור לחשמל לאסור לשחק משחקים כיוון שהנזקים שנגמרים יכולים להיות גדולים ביותר. אמנם לעתים נדמה לנו שנזקים כגדולים מחשמל יכולים לקרות אך ורק במקומות בהם יש מתח רב כמו למשל במפעלים גדולים אך גם בבית שלנו יכולים להיות אסונות.

התחשמלות ושריפה יכולים לקרות בגלל חוטי חשמל שלא הותקנו היטב ואתם יכולים לשלם ביוקר אם יגיע חובבן לביתכם. איציק 24 שעות תמיד כאן בשבילכם לבדיקות חשמל יסודיות ומקצועיות כדי שתהיו בטוחים לחלוטין.

בדיקה יכולה למנוע אסון

  • איציק 24 שעות מציע בדיקות מנוסות מסביב לשעון מתי שאתם רק צריכים. כל בעיה שתהיה לכם יכולה להיפתר בקלות על ידי איציק שמציג שנים רבות של ניסיון. בודק חשמל הוא אחד מבעלי המקצוע החשובים ביותר כדי לאשר לכם שהמערכת שלכם בבית תקינה. בודק חשמל מכיר את כל החיווט ויודע כיצד המערכת צריכה לפעול וגם משתמש בציוד טכנולוגי מתקדם כמו מצלמה תרמית כדי לזהות האם יש לוחות חשמל שמתחממים יתר על המידה.

  • מעבר לבדיקות, חשוב גם לוודא שמה שנבדק ונמצא כלא תקין, יתוקן מיד. במידה ויש מערכת חשמל שלא תקינה אפילו בחלק אחד היא יכולה למרר את חייהם של דיירי הבית. אפילו כשמדובר בבעיות שאינן מסכנות את חיי האדם באזור, אף אחד לא רוצה לגלות שדוד השמש שלא לא מחמם היטב או שאין לו תנור בשעות הערב בתקופת החורף. החשמל הוא צורך בסיסי שכולנו צריכים ואיציק 24 שעות כאן תמיד כדי לפתור כל בעיה.
בדיקה יכולה למנוע אסון

בדיקת עומסים על ידי בודק חשמל

בודק חשמל כמו איציק 214 שעות יכול לבדוק את העומסים שיש לכם על המערכת. מערכת החשמל לבבית יכולה לפעול בצורה טובה ביותר אך כשהיא תהיה בעומס ולו הקל ביותר היא יכולה להתחמם ולגרום לכם בבעיות. מערכת חשמל תקינה לא תסכן אתכם בשום רגע גם בעומסים הגדולים ביותר.

הקצר שקורה אצלנו במערכת החשמל קורה כדי למנוע שריפה של הנתיך, במידה והוא יישרף לא רק שתהיה סכנת שריפה אלא הוא ייהרס ונצטרך להחליף אותו. ויסות עומס החשמל הוא דבר חשוב ביותר ובודק חשמל יוכל להכין אתכם היטב גם לקראת עומסים מיוחדים כמו למשל שיפוצים בבית או אירוע שאתם חוגגים.

לא תקין, אל תקני

לא קונים בית עם מערכת חשמל לא תקינה, לא מתקרבים לעסק שמערכת החשמל שלו יכולה להציב את הנוכחים הסכנה. כל זה לא בגדר של עצה אלא בגדר אזהרת חובה ואיציק 24 שעות לשירותכם תמיד כאשר אתם צריכים בדיקה מקיפה.

כשמציגים לכם נכס מסוים אסור לכם להסכים להיכנס אליו לפני שבודק חשמל מגיע לבדוק את האזור ובמידה והמקום יימצא לא תקין תתרחקו עד שיתוקנו הליקויים. איציק 24 שעות כאן תמיד לשירותכם לבדיקות מקיפות ולתיקון בעיות. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.